Darmowe 30 elementów do nauki kodowania

Jak pobrać elementy na swój komputer?

  • kliknij w zielony przycisk powyżej - rozpocznie się pobieranie,
  • otwórz pobrany plik na swoim komputerze (plik jest w formacie .zip, czyli po pobraniu trzeba go "rozpakować"),
  • ciesz się kartami gotowymi do druku!

W pobranym folderze znajdziesz także wersję dla systemu MAC.

Polecamy by wydrukować elementy na grubszym papierze.

Pobrane elementy to karty z kategorii "emocje" - zabawy i zajęcia, które proponujemy z tymi kartami znajdziesz w naszym podręczniku "Podręcznik do nauki kodowania w przedszkolu i szkole – część 2" oraz w naszej darmowej aplikacji KodujMata.

Karty, które pobrałeś to część niebieskiego zestawu edukacyjnego KodujMata!

Przekaż informację o naszym zestawie swojej placówce i zachęć do zakupu a przekonasz się ile Twoje zajęcia mogą zyskać, dzięki naszym produktom KodujMata!

KodujMata — pełny zestaw niebieski (duża mata z 400 kartami i kubeczkami) dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wraz z podręcznikiem

Zestaw niebieski do nauki kodowania, dzięki swoim udogodnieniom (grubsze, kontrastowe kratki, podział maty na 4 części) sprawdzi się w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, niedowidzącymi, w edukacji włączającej, placówkach integracyjnych itp.

Niebieski zestaw powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie KodujMaty w pracy z nauczycielami i dziećmi, jak również jest wynikiem konsultacji ze specjalistami i nauczycielami pracującymi z dziećmi niedowidzącymi i słabowidzącymi oraz dziećmi ze spektrum autyzmu. Kształt obrazków oraz tematyka jest wynikiem tej współpracy.

Sprawdź nasze maty i akcesoria edukacyjne

You've just added this product to the cart: