Darmowe elementy do nauki programowania

Zapisz się do newslettera i pobierz za darmo 30 kart emocji

Zapisz się do newslettera i pobierz bezpłatnie 30 elementów, które możesz wykorzystać do nauki programowania w Twojej szkole lub przedszkolu. Jeśli kupiłeś KodujMatę, znajdziesz je wydrukowane i utwardzone w Twojej paczce.

Dostęp do bazy premium - zestaw podstawowy

Pomarańczowa mata

Aby uzyskać dostęp do pełnej bazy ponad 500 elementów ogólnorozwojowych przejdź do kolejnej strony i wprowadź kod, który otrzymałaś wraz z Twoją matą.

Pobierz darmowe kostki do rzucania

Pobierz strony z wybranymi kostkami, wydrukuj je na grubszym papierze (najlepsza gramatura od 160 g wzwyż), wytnij i sklej.
Możesz wykorzystać kostki, rozszerzając aktywności związane z kartonikami i układaniem ich na macie. Wprowadzisz dzięki nim losowość i sprawisz, że emocje dzieci będą jeszcze większe.

Pobierz darmowe przykłady układu kubeczków

Wydrukuj w kolorze wzory układu kolorowych kubeczków i przekaż dzieciom do odwzorowania w przestrzeni podczas zabaw dywanowych lub stolikowych. Karty A4 możesz zalaminować.


Ostatni układ kubeczków jest dla pomysłów Twoich lub uczniów. Możesz np. zakodować kolory kubków w cyfrach/literach/sylabach kolory i ponanosić je na białe kubki na kartce. Następnie w przestrzeni dzieci mogą ułożyć kolorowe wieże według kodu i odczytać rozwiązania.

Pobierz darmowe karty do kodowania dłoni

Karty "zakodowane dłonie" przydadzą się do zajęć z sensoryką. Przypisujemy kolory poszczególnym palcom w dłoni prawej i lewej (patrząc od wnętrza dłoni) i kodujemy!

Wydrukuj strony z dłońmi w kolorze i zalaminuj.

Sprawdź nasze maty i akcesoria edukacyjne

You've just added this product to the cart: