Scenariusze

Aplikacja online z darmowymi scenariuszami zajęć

Sprawdź scenariusze do zajęć do nauki kodowania i programowania na wielkoformatowej macie KodujMata w darmowej aplikacji KODUJMATA ONLINE

Scenariusze zajęć w wersji papierowej

Podręczniki do nauki kodowania “Kodowanie przez zabawę w przedszkoli u szkole” część 1 i część 2 to zbiór zabaw logicznych z wykorzystaniem elementów kodowania, rozwijających szereg umiejętności niezbędnych do prawidłowego rozwoju dzieci w wieku od lat trzech do trzeciej klasy szkoły podstawowej. 

Każdy podręcznik to 100 stron scenariuszy zabaw i zajęć!

Pomarańczowa książka "Kodowanie przez zabawę w przedszkolu i szkole". Podręcznik dla nauczycieli do nauki kodowania.Niebieska książka "Kodowanie w przez zabawę w przedszkolu i szkole część 2". Kontynuacja pierwszego podręcznika do nauki kodowania.

 

 

 

 

 

 

 

Motywem przewodnim podręczników jest nauka przez zabawę z wykorzystaniem dużej maty z kratkami, obrazków i kolorowych kubeczków, jako metody pracy z całą grupą przedszkolną lub klasą. Zabawy w ruchu na dużej kracie doskonale eksponują i porządkują zarówno przedstawiane na macie treści, jak i sprzyjają zorganizowanej pracy z udziałem dzieci, które w zaangażowany sposób uczestniczą w zajęciach. Uczą się one współpracy, cierpliwości i czekania na swoją kolej, co sprzyja nauce reguł społecznych i językowych.

You've just added this product to the cart: